Sales Support pozícióra keres új kollégát a Travelo!

Szeretnél a Travelo csapatában dolgozni?

Sales támogatói munkakörbe keresünk kihívásokra vágyó, értékesítői vénával rendelkező pályakezdőt, aki idővel junior account managerünk lehet.
Ha magadra ismersz, jelentkezz!

Utazz velünk a munka világában!Forrás: Shutterstock - soft_light

Főbb feladataid lesznek:

  • kapcsolattartás a partnerekkel
  • a kampányokhoz kapcsolódó support teendők ellátása
  • többi account manager munkájának segítése
  • adatbáziskezelés
  • riportok, statisztikai kimutatások készítése
  • hirdetési felületek kezelése, kampánymanagement
  • ajánlatok előkészítése
  • kisebb sales feladatok
  • napi ad hoc és rendszeres irodai feladatok ellátása

A pozícióra téged keresünk, ha:

  • örömet okoz egy jó üzlet megkötése
  • nyitott vagy az emberek felé
  • könnyen és szívesen kommunikálsz
  • nem ijedsz meg a problémáktól, hanem a megoldást keresed
  • szeretsz rendszerben gondolkodni és könnyen átlátod az összefüggéseket
  • vállalod a tetteidért a felelősséget
  • jól bírod a terhelést és kötélből vannak az idegeid
  • proaktív vagy és nem szeretsz unatkozni

A pozíció betöltéséhez mindenképp rendelkezned kell:

  • felsőfokú végzettséggel
  • aktív, társalgási szintű angol nyelvtudással
  • MS Office programok ismeretével és használatának tudásával

Választásunknál előnyt jelent:

  • képszerkesztő program ismerete
  • további nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • értékesítési tapasztalat
  • turisztikai ismeretek
  • jártasság az online médiumok vagy adatkezelés világában

A jelentkezéseket önéletrajz, rövid motivációs levél és bérigény megjelölésével várjuk a job@travelo.hu e-mail címre 2018. június 7.-ig.
A tárgyban kérjük jelöld meg a pozíció nevét is!

Ha tetszett a cikk, akkor kattintson a tetszik gombra vagy kövessen minket Facebook és Instagram oldalunkon!

Ezek is érdekelhetnek