Account manager pozíció a Travelo.hu-nál

    A Travelo.hu és Ongo.hu oldalakat üzemetlető Confhotel-Net Kft. talpraesett, önálló munkavégzésre képes ACCOUNT MANAGER munkatársat keres!

    Jó saleses vénával, külföldi utazási területen szerzett tapasztalattal, tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkező account munkatársat keresünk!

    Ha szeretnéd a Magyarország vezető, nagyközönségnek szóló, online turisztikai magazinját és ennek adatbázisát működtető Traveloban folytatni a pályafutásod; ha szeretnéd nálunk a külföldi szállodák, turisztikai hivatalok, légitársaságok és utazási irodák ajánlatait és kampányait menedzselni; ha te is úgy látod, hogy a jövő csakis az online, küldd el a pályázatod és ismerjük meg egymást!

    Leendő feladataid:

    - tartalmi és listing együttműködések megtervezése, ajánlatok írása

    - partnertalálkozók szervezése, partnerlátogatás, prezentációk megtartása

    - tanácsadással egybekötött stratégiai értékesítés meglévő és új ügyfeleknek

    - online kampányok menedzselése

    - kapcsolat tartás utazási irodákkal és hotelekkel, turisztikai képviseletekkel, és légitársaságokkal

    - a fenti munkafolyamatok precíz adminisztrációja

    Amit várunk tőled:

    - felsőfokú képesítés

    - értékesítői szemlélet

    - min. 1 év értékesítés területén szerzett munkatapasztalat

    - kitűnő angol nyelvtudás szóban és írásban

    - online piaci ismeret

    - talpraesettség, határozottság, proaktivitás, lendületes személyiség

    - rendszerben gondolkodás, kiváló helyzetfelismerő készség

    - remek kommunikációs képesség

    Ami előnyt jelent neked más pályázókkal szemben:

    - B kategóriás jogosítvány és járművezetői gyakorlat

    - (elsősorban külföldi) turisztikai szegmens ismerete

    - utazási irodai, egyéb turisztikai területen szerzett munkatapasztalat

    - német nyelvtudás

    A jelentkezéseket a job@travelo.hu címre várjuk 2017. május 10-ig.

    Szóljon hozzá
    0 hozzászólás
    Elsőként értesülne legfrissebb híreinkről és induló nyereményjátékainkról? Regisztráljon és iratkozzon fel hírlevelünkre! Ha tetszett a cikk, akkor kattintson a tetszik gombra vagy kövessen minket Facebook és Instagram oldalunkon!

    Utazzon!
    Az oldalról ajánljuk!