Sales és marketing support pozícióra keres új kollégát a Travelo

    2020.09.09. 20:43

    Ha szeretnéd egy jó hangulatú, kreatív csapatban megtanulni a turizmus szakmát, ha szeretnél szakmailag sokat fejlődni, és saját tapasztalatból átlátni egy online turisztikai magazin, és adatbázis kezelő portál működését, ha vágysz arra, hogy egy bonyolult, és összetett gépezet fontos alkatrésze légy, és ebből nagyon sokat tanulj, jelentkezz a Travelo.hu csapatába sales és marketing support munkatárs pozícióba!

    Téged keresünk, ha

    • pályakezdő diplomás vagy
    • aktívan beszélsz és írsz angolul
    • képesnek érzed magad az önálló munkavégzésre
    • szeretsz rendszerben gondolkodni és könnyen átlátod az összefüggéseket
    • kreatív, és proaktív vagy
    • nem csak használod, de érted is az internetet
    • készségszinten kezeled az MS Office összes programját
    • otthon vagy a social media működésében
    • bátran kommunikálsz, jól bánsz az emberekkel
    • nem ijedsz meg a problémáktól, hanem a megoldást keresed
    • jól bírod a terhelést és kötélből vannak az idegeid

    Nagyobb eséllyel pályázol, ha

    • van már tapasztalatod adatbázis kezelésben
    • van jártasságod az online médiumok világában
    • vannak turisztikai ismereteid
    • más idegen nyelvet is beszélsz
    • van filmes,- vágó tapasztalatod
    • ismered a Photoshopot és egyéb képszerkesztő programokat
    • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

    Feladataid lesznek:

    • a Travelo.hu account csapat munkájának és marketing tevékenységének támogatása
    • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel,
    • együttműködés az ad server munkatársakkal
    • ügyfél kampányok menedzselése, hirdetési felületek kezelése, frissítése
    • riportok, statisztikai kimutatások készítése
    • adatbázis kezelés
    • a marketing manager munkájának támogatása
    • saját marketing kampányok menedzselése, hirdetési felületek kezelése, frissítése
    • részvétel a social felületek kezelésében
    • adminisztratív feladatok ellátása

    Amire számíthatsz:

    • stabil, megbízható munkaadói háttér, példás fizetési fegyelem
    • fejlődési lehetőség, képzések
    • motivált, jó fej munkatársak
    • jó hangulatú csapatépítések
    • bőséges ismeretszerzés

    A jelentkezéseket önéletrajz, rövid motivációs levél és bérigény megjelölésével várjuk a job@travelo.hu e-mail címre 2020. szeptember 25-ig.
    A tárgyban kérjük jelöld meg a pozíció nevét is!