Sales Support pozícióra keres új kollégát a Travelo!

    Szeretnél a Travelo csapatában dolgozni?

    Sales támogatói munkakörbe keresünk kihívásokra vágyó, értékesítői vénával rendelkező pályakezdőt, aki idővel junior account managerünk lehet.
    Ha magadra ismersz, jelentkezz!

    Utazz velünk a munka világában!Forrás: Shutterstock - soft_light

    Főbb feladataid lesznek:

    • kapcsolattartás a partnerekkel
    • a kampányokhoz kapcsolódó support teendők ellátása
    • többi account manager munkájának segítése
    • adatbáziskezelés
    • riportok, statisztikai kimutatások készítése
    • hirdetési felületek kezelése, kampánymanagement
    • ajánlatok előkészítése
    • kisebb sales feladatok
    • napi ad hoc és rendszeres irodai feladatok ellátása

    A pozícióra téged keresünk, ha:

    • örömet okoz egy jó üzlet megkötése
    • nyitott vagy az emberek felé
    • könnyen és szívesen kommunikálsz
    • nem ijedsz meg a problémáktól, hanem a megoldást keresed
    • szeretsz rendszerben gondolkodni és könnyen átlátod az összefüggéseket
    • vállalod a tetteidért a felelősséget
    • jól bírod a terhelést és kötélből vannak az idegeid
    • proaktív vagy és nem szeretsz unatkozni

    A pozíció betöltéséhez mindenképp rendelkezned kell:

    • felsőfokú végzettséggel
    • aktív, társalgási szintű angol nyelvtudással
    • MS Office programok ismeretével és használatának tudásával

    Választásunknál előnyt jelent:

    • képszerkesztő program ismerete
    • további nyelvismeret
    • B kategóriás jogosítvány
    • értékesítési tapasztalat
    • turisztikai ismeretek
    • jártasság az online médiumok vagy adatkezelés világában

    A jelentkezéseket önéletrajz, rövid motivációs levél és bérigény megjelölésével várjuk a job@travelo.hu e-mail címre 2018. június 7.-ig.
    A tárgyban kérjük jelöld meg a pozíció nevét is!

    Szóljon hozzá
    0 hozzászólás
    Ha tetszett a cikk, kattintson a Tetszik gombra, legfrissebb ajánlatainkért pedig iratkozzon fel hírlevelünkre!

    Utazzon!
    Az oldalról ajánljuk!